Kam na golf v zimě – Praha Chodov

Přemýšlíte o tom, že během zimy začnete s golfem, abyste byli na jaře připraveni na „ostrý“ start golfové sezony?

Je tady indoor golf – Chodov, Praha 4!

Indoor hřiště jsou vybavena kromě cvičných odpališť, tréninkových jamkovišť a písečných překážek také počítačovými simulátory, které vytvářejí iluzi přirozeného prostředí. Na plátně před sebou máte obraz hřiště. Při odpálení míčku počítač zpracuje parametry úderu a ukáže, kam míček dopadl. Můžete tak trénovat a ladit styl na světově proslulých hřištích, kde hrajou profesionálové. Trenažér si ještě lépe vychutnáte, až už budete něco umět.

golf-chodov

Zbrusu nové golfové zařízení se čtyřmi FSG simulátory, šesti odpališti, putting grenem, barem a ProShopem se nachází na střeše Obchodního centra Chodov v Praha 4www.golfchodov.cz.

Při hře pod střechou máte pohodlí a příjemnou atmosféru. Během přestávky si můžete dát kávu, sledovat soupeře nebo přemýšlet, jak se zlepšit.

Spojení s gigantickým obchodním centrem nabízí nespočet variant, kterak spojit golf s nákupy a zábavou. Několik metrů od indooru se nachází fitness a o několik metrů níže bezpočet obchodů, restaurací a služeb.

Zkuste golf v prostředí sportbaru golf ChodovPraha, je ideální pro partu lidí, příjemné posezení, drinky. Veškeré vybavení půjčujeme ZDARMA, základy Vás naučíme, aby jste si mohli užít večer! (Nutná předchozí rezervace).

Golf se může naučit kdokoliv. Od dětí až po tu nejstarší generaci. V centru golf Chodov – Praha Vám rádi pomohou zvládnout golfové základy a ukázat Vám krásu golfového sportu sportu. Stačí si zakoupit 1 hod. na simulátoru.

Golfové hole Vám v golf Chodov půjčí ZDARMA. Mají zde sety pro pravoruké i levoruké hráče, tak i dětský set.
Základní golfová lekce pro úplné začátečníky je v tomto golf centru také ZDARMA.

Vyzkoušíte zde virtuální realitu hřiště! Čtyři golfové simulátory Full Swing Golf s 3D grafikou. Pro zlepšení puttování můžete využít systém SAM PuttLab.

Slevy pro fanoušky golf Chodov Facebooku!

Centrum je snadno dosažitelné metrem (trasa C, stanice Chodov) nebo automobilem. Lze vyjet až na střechu budovy a zaparkovat několik metrů od vchodu do golfového zařízení.

Parkování – přímo na střeše, několik metrů od Golf Centra, prvních 5 hodin ZDARMA!, každá další hodina 30,- Kč.

Popis: 
Golf
Centrum Chodov Praha nabízí profesionálně vybavený obchod a indoorové centrum se čtyřmi golfovými simulátory, pěti odpališti do sítě a čtyřmi cvičnými greeny. Prostor výborně kombinuje ideální zázemí pro turnaje, výuku základů hry i firemní akce v doporučeném počtu 50-70 osob spojené s akademií, dovednostními soutěžemi, rautem či živou hudbou.
SAM Putt Lab

 

 

 

 

 

 

 

Zúčastněte se neoficiálního Mezinárodního mistrovství České republiky v online golfu.

Více info na http://www.golfchodov.cz/turnaje/

Share on FacebookShare on Twitter+1Pin it on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrSubmit to StumbleUponShare on Myspace